Sinds 31 augustus zijn postzegels te koop rond het thema 'reumatische aandoeningen'. De zegels hebben een waarde 2, voor iets zwaardere of grotere verzendingen dan de normale brieven.
Bpost verspreidt de zegels op een vel per vijf. De tekening toont een hand die een andere hand vasthoudt, waarvan de pijnlijke gewrichten in het rood zijn aangeduid. Naast de tekening staat 'reumatische aandoeningen' en 'maladies rhumatismales'.
De tekening is een ontwerp van Carla De Boodt in een lay-out van Geert Wille.
Bpost wil met de verspreiding van deze postzegels meehelpen aan de bewustmaking rond reumatische aandoeningen. "Een postzegel reist, van hand tot hand, van brief tot brief. Een zegel bereikt mensen onverwacht en kan net dat ene moment van herkenning of nieuwsgierigheid creëren", klink het bij Bpost.
Het is alvast een mooie aanloop naar Wereld Reuma Dag!

